Napisao/la  2017-04-23

IPA ISTRA PIKNIK – ŽBEVNICA

(1 Glasaj)

Lijepi proljetni dan izmamio je naše članove na cjelodnevni izlet na Ćićariju, podno vrha Žbevnica na mjestu planinarske kuće, društva PLANIK iz Umaga, a kojom prilikom se okupilo 50 članova IPA Istra i gostiju iz Slovenije pripadnika IPA LJUBLJANA.

Obilazak staze započeo je prolaskom uređenim planinarskim stazama Ćićarije, sve do samog vrha, a konačnim dolaskom na sam vrh Žbevnice uživalo se u predivnom krajoliku Istre.
Nakon završetka pješačenja, u trajanju oko 2 sata i prelaskom staze u dužini oko 5 km, svi sudionici su nastavili druženje u planinarskom domu podno vrha Žbevnica uz bogati ručak i okrijepu za čiju organizaciju su zaslužni naši članovi Đorđe Velenderić i Ljubo Žaja koji su dali ogroman doprinos i trud u realizaciji druženja.

Pročitano 6443 puta

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

ipa istra

SERVO PER AMIKECO

Pridružite se

Ako još niste član IPA, ovo je idealna prigoda. Stupite u kontakt s nama i postanite član.

Pridruži se