Napisao/la  2020-07-06

SPORTSKE IGRE MLADIH I PREVENTIVNE BROŠURE

(0 glasova)

Proteklog vikenda na održavanju Sportskih igara mladih u 2020. godini, članovi našeg kluba tajnik Igor Dasović i podpredsjednik Davor Švenda ujedno načelnik PP Poreč

zajedno s Organizacijskim odborom Sportskih igara mladih i koordinatorom Igorom Oriović predsjednikom IPA Sisačko-Moslavačke i suradnjom s drugim partnerima, su ispred regionalnog klub IPA ISTRA pripremili niz preventivnih brošura; Prometna bojanka za djecu, Seksualno zlostavljanje, Droge ovisnost i mladi, Nasilje i mladi, usmjerenih na svaku pojedinu problematiku.
Sportske igare mladih održavaju se diljem Hrvatske, dok su 04. srpnja, u završnici u Savudriji sudjelovala djeca iz deset gradova i općina, natječući se u graničaru. U kampu Veli Jože u Savudriji naši članovi su postavili edukativno-informativni punkt, gdje su se u pauzama natjecanja a i nakon završetka natjecanja mogli upoznati djecu sa predstavljenim brošurama. Osim djelatnika odjela prevencije PU Istarske, svoje aktivnosti imali su i Gradsko društvo crvenog križa Buje-Buie koje je prikazalo vježbu pružanja prve pomoći , a info punkt su imali i pripadnici JVP Umag-Umago, prikazavši najmlađima svoja vozila i opremu.

Pročitano 1137 puta

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

ipa istra

SERVO PER AMIKECO

Pridružite se

Ako još niste član IPA, ovo je idealna prigoda. Stupite u kontakt s nama i postanite član.

Pridruži se