Napisao/la  2021-01-01

VELIKO SRCE IPA ISTRE ZA PETRINJU

(1 Glasaj)

Poštovani članovi, prijatelji IPA ISTRA, kao što vam je već poznato, poslijedice katastrofalnog potresa na području Siska, Petrinje, Gline su nemjerljive i velike.

Odlukom UO IPA ISTRA, pokrenula se akcija prikupljanja humanitarne pomoći u bilo kojem vidu, od hrane do ostalih potrebitih stvari za donekle normalnan život ljudi na pogođenom području. Naime, od sveg srca se zahvaljujemo svim ljudima dobre volje, sponzorima, prijateljima i našim članovima na prikupljenoj količini humanitarne pomoći koja je od strane naših članova UO, Zorana Risteskog, zamjenika predsjednika, Marinka Debelić rizničara te Davida Risteski volontera, uspješno dostavljena i predana humanitarna pomoć u sabirni centar Petrinja uz prethodni dogovor i kordinaciju sa predsjednikom IPA Sisačko-Moslavačke Igorom Oriovićem. Isporučeno je 2600 boca vode od 1/2 litre, 800 boca od 1 l, 180 deka, raznih prehrambenih proizvoda, agregat i jedan manji šator.

Pročitano 917 puta

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

ipa istra

SERVO PER AMIKECO

Pridružite se

Ako još niste član IPA, ovo je idealna prigoda. Stupite u kontakt s nama i postanite član.

Pridruži se