Napisao/la  2021-07-28

ČETIRI IPA PREDSJEDNIKA IZ TRI DRŽAVE

(0 glasova)

Danas je jedan od onih rijetkih dana kad se na jednom mjestu neformalno i prijateljski sastanu čak 4 predsjednika IPA klubova ali iz 3 države.

Tako je danas u Červar portu, nedaleko Poreča, bilo druženje, Lorisa Kozlevac, predsjednik IPA Istra ujedno i zamjenik predsjednika IPA Hrvatske sekcije, Domagoja Repušić predsjednika IPA Šibensko-kninske, Klime Ivanovski predsjednika IPA Veles (Sjeverna Makedonija) te Marko Terbovšek predsjednika IPA Nova Gorica (Slovenija) i tajnika IPA Istra Igora Dasović.
Tijekom susreta stvorena su nova IPA prijateljstva ali i obnovljena dosadašnja a razgovaralo se i o budućoj suradnji naših Klubova. Prije svega hvala svim predsjednicima što su svoje slobodno vrijeme iskoristili za boravak na području naše županije i veselimo se nekom budućem susretu na nekom drugom mjestu ili opet na istom.

Pročitano 558 puta

socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

Srodni sadržaj (po oznakama)

ipa istra

SERVO PER AMIKECO

Pridružite se

Ako još niste član IPA, ovo je idealna prigoda. Stupite u kontakt s nama i postanite član.

Pridruži se